Yazı kategorisi: Güncel, İnsan

İnsanları Öldüren Proje (Bill Gates)

İnsanları kontrol altına almanın kolaylaşması için insan nüfusunun kontrol edilebilecek artış oranında olması gerekmektedir ya da daha da kolay kontrol edebilmek için nüfusun %20 civarı azaltılması gerekmektedir. Evet, bu fikri ortaya atanlar küresel güçler. Kağıt üstünde Popülasyon Azaltma Projesi ama pratikte Soykırım, Katliam projesi… Şu fakirleri ortadan kaldırmak için kullanılan KITLIK PAKTI (PACTE DE FAMINE) projesinden söz etmiyorum. Burada milyarlarca ölüm planı kurulan bir projeden bahsediyorum. Bu anlatıların havada kalmaması adına direkt Bill GATES’in sözlerini aktarıyorum; ”Dünya’da 6,8 milyar insan var ve bu rakam 9 milyara doğru çıkıyor. İyi bir aşılama programı ve sağlık hizmetiyle bunu %10-15 azaltabiliriz.”

Pandemi için aşı üreten J.J. şirketi şuan aşıyı geliştirirken mutasyona uğrattı ve bilmedikleri durumlar geliştiği için aşı üretimini durdurma kararı aldı. Johnson J. Şirketi neden aşı üretimine geçiyor ve bu hakkı bu özellere kim veriyor?. Büyük resmi görmeye başladığınız zaman ufak çizimler de anlam kazanır. Ünlü ilaç firması BAYER, ne kadar iyilik bekçisi olduğunu ABD Marshall Planı yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bu ve benzeri firmalar ve Bill GATES, Elon MUSK vs. küresel iş adamları neden sürekli insan üzerine deney yapıyor ve bu deneye DSÖ ve hükümetler göz yumuyor belli değil. Muhtemelen karşılıklı çıkar ilişkileri söz konusu. Bill GATES’ in fakir Afrika ülkelerinde insanları denek olarak kullandığı ve açık açık bunları yayınladığı bilinmektedir. Bu ilaçların kaç çocuğu felç ettiği, kaç bebeği felçli, Serebral Palsi gibi hayatını bitirecek şekilde zehirlediğini biliyoruz.

AFRİKA’DA BİR KÖYDE 50 ÇOCUK FELÇ OLDU
Gazeteci Christina England tarafından yapılan habere göre, özellikle Afrika için geliştirilmiş menenjit aşısı “MenAfriVac”, Kuzey Çad’taki küçük Gouro köyünde en az 50 çocuğu felç etti. Menenjit hastalığı için önleyici tedavi olarak tanıtılan “MenAfriVac” aşısı küçük çocukların her birinin halüsinasyonlar görmesine, sarsıntı yaşamasına ve en son olarak da felç geçirmesine sebeb olduğu belirtiliyor.”

Görüldüğü üzere belirtilen olay karşısında W.H.O. yani Dünya Sağlık Örgütü sessiz kalıyor. Tıpkı ilk başlarda Çin hükümetinin Korona virüs çıkarmadığı yönünde savunduğu gibi… Dünya üzerinde paran varsa aşı üretirsin, insan öldürürsün, devlet kurarsın. Dolara hükmeden bu tip insanlar sürekli ölüm ister. Nüfus az olsun, akıllı insanlar olsun, ahlak seviyesi yüksek kültürler olsun, soylu aileden olsun, zengin olsun isterler. Tanıdık geliyor. (Nazi Almanya’sı) Evren üzerinde karşılıksız iyilik kalmadı. Karşılıksız iyilik diye bir şey zaten yoktur. Müslüman dahi olsan sevap karşılığı iyilik yaparsın. Bize düşen akıllı olmak. Virüs labaratuvarda geliştirildi. Diğer halk kesimi nedense ölüyor ama Trump nedense 3 günde iyileşti… Programlanabilir virüsler bu gibi şirketlerce üretilmektedir. Wuhan’da dünya üzerinde en tehlikeli virüslerin üretildiği labaratuvar olması virüsün orda çıkmasıyla alakalıdır. Buna tesadüf veya doğal virüs diyenler at gözlüğünden önünü göremeyenlerdir. Bu gibi oyunlar oldu, olmaya devam edecektir. Tek çare bilimde halkın yükselmesidir. Halkın bilinçlenmesidir.

Yazar:

Eğitimci - Araştırmacı - Yazar

İnsanları Öldüren Proje (Bill Gates)” için 4 yorum

  1. I’m not a fan of Bill Gates but your accusations are crazy and you offer no proof to back them up.
    If you want to make a serious claim you need to offer credible scientific proof and credible witnesses to your claims that is what a good journalist does.

    Liked by 1 kişi

    1. You are absolutely right. They included this as evidence from interview with a journalist. Not true enough. It is not normal for paralyzed children to more after vaccination. This might not happen, but it’s more likely to happen. Thanks

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s